Screenshot
SPORNA SITUACIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. kolovoz 2019. 16:50

Hajduk je u 5. kolu Prve HNL na Poljudu slavio protiv Gorice rezultatom 3:0. Zaslužena pobjeda Bijelih, ali trener Gorice Sergej Jakirović malo je negodovao nakon utakmice, naglasio je spornu situaciju iz 15. minute pri rezultatu 0:0.

"Duboko bih udahnuo prije nego što nešto kažem. Čestitam Hajduku, dali su tri gola, bili bolji od nas, no za mene je ključna bila 15. minuta, kada je bio čist penal s moje strane gledišta, ali ostavljam to za analizu".

Velika greška u Hajdukovoj obrani, spustio je Hamza loptu glavom za Ljubića, ovaj se okliznuo, ali Dvorneković ne koristi priliku, gol-aut. Gosti su tražili najstrožu kaznu jer je Dvorneković pao nakon kontakta s Ljubićem, ali sudac Vidulinje samo odmahnuo rukom.

Što vi mislite, je li sudac trebao pokazati na bijelu točku?

23. travanj 2024 09:22