Screenshot
BRAVO, CARE!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. veljača 2019. 16:28

U susretu 25. kola francuske Ligue 1 između Bordeauxa i Toulousea bolji su bili domaći nogometaši ukupnim rezultatom 2:1. Igrači Bordeauxa poveli su već u 2. minuti pogotkom bivšeg hajdukovca Tome Bašića.

Screenshot

Hrvatski se nogometaš sjajno ubacio iz drugoga plana i na Kamanov ubačaj glavom postigao svoj prvijenac u prvenstvu za Žirondince. Podsjetimo, Toma Bašić je već zabio svoj prvi pogodak za Bordeaux, ali u Kupu, u prosincu 2018. godine.

Gosti su uspjeli izjednačiti u 70. minuti pogotkom Cahuzaca, a pobjedu je Bordeauxu donio Briand u 82. minuti.

Toma Bašić pružio je sjajnu partiju, a zamijenjen je iz taktičkih razloga u 90. minuti.

Bordeaux je ovom pobjedom zadržao 13. mjesto na ljestvici s 31 bodom, dok je Toulouse ostao na 15. mjestu s četiri boda manje, jednako kao i Nantes.

23. travanj 2024 18:27