screenshot
GOL ZA POBJEDU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. prosinac 2017. 20:39

Lyon je u 19. kolu francuskog prvenstva kod Toulousea slavio 2:1 te tako zadržao treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici, no detalj koji je obilježio utakmicu jsvakako je prvi gol Lyona.

U 24. minuti utakmice Mariano Diaz je krenuo prema golmanu gostiju Lafontu i pokušao ga zaobići, no kada mu je lopta malo pobjegla i kada je vidio kako ju neće moći sustići, odlučio je pasti manirom najlošijih glumaca.

Na sveopće iznenađenje glavni sudac Francois Letexier pokazao je na bijelu točku, a Fekir pogodio za 1:0. U trećoj minuti nadoknade Rafael ja zabio za 2:0, a u 96. je utješni gol za domaćine zabio Gradel.

26. travanj 2024 15:46