REUTERS
ODLIČNO ODUZEO LOPTU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 10. ožujak 2018. 14:57

Luka Modrić vratio se u prvu postavu Real Madrida i odmah oduševio sjajnim potezom.

Kraljevi su u 28. kolu na gostovanju kod Eibara slavili 2:1, a poveli su golom Cristiana Ronalda na asistenciju upravo Luke Modrića.

Hrvatski je veznjak u 34. minuti odlično oduzeo jednu loptu i vrlo brzo vanjskim dijelom kopačke dao odličnu loptu za Portugalca koji je poslao loptu u mrežu.

Izjednačio je Ramis u 50. minuti, a za pobjedu Real azabio je ponovno Ronaldo u 84. minuti susreta.

Luka Modrić zadnji put je na terenu u dresu Reala bio 14. veljače na Santiago Bernabeuu protiv PSG-a. Od tada je zbog ozljede zadnje lože propustio šest utakmica među kojima i uzvrat s Parižanima u osmini finala Lige prvaka.