Thomas Niedermueller/Bongarts/Getty Images
DELIRIJ NA TRIBINAMA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. travanj 2018. 23:02

Hoffenheim je u 32. kolu Bundeslige na domaćem terenu svladao Hannover 3:1 te tako napravio veliki korak prema plasmanu u Ligu prvaka.

Vodeći gol zabio je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić u 16. minuti kada je iskoristio jednu pogrešku u obrani gostiju i samo poslao loptu u praznu mrežu.

Izjednačio je Karaman u 24. minuti susreta nakon greške u obrani domaćina jer je Schwegler ostao potpuno sam na desnoj strani i mirno asisitirao Karamanu.

Kramarić je u 50. minuti zabio za 2:1 sjajnim volejem nakon ubačaja iz kornera za novu ludnicu na tribinama, a u 86. minuti zaokružio je fantastičnu večer odličnim lobom za konačnih 3:1.

Hoffenheim je trenutno na četvrtom mjestu, posljednjem koje vodi u Ligu prvaka, s 52 boda i utakmicom više. Do kraja prvenstva ostala su još samo dva kola.