REUTERS
ATALANTA DOŠLA BLIZU, NO...

Piše: HinaObjavljeno: 28. veljača 2018. 20:43

U uzvratnoj utakmici polufinala Kupa Italije Juventus je u srijedu na domaćem terenu protiv Atalante slavio sa 1-0 te se je plasirao u finale jer je i u prvoj utakmici pobijedio sa 1-0.

Jedini pogodak zabio je Miralem Pjanić u 75. minuti iz penala. Hrvatski napadač Mario Mandzukić je u dresu Juventusa odigrao cijeli susret, a u 35. minuti mogao se upisati u strijelce, ali je njegov udarac uspio zaustaviti golman Atalante nakon što je Mandžo izašao sam pred njega.

U 65. minuti Alejandro Gomez je odlično je pucao iz velike udaljenosti i uzdrmao desnu stativu, a samo dvije minute kasnije Douglas Costa je također iz daljine uzdrmao prečku.

U drugom polufinalu večeras se sastaju Lazio i Milan, čija je prva utakmica završila 0-0.

18. travanj 2024 19:41