GLASGOW, SCOTLAND - SEPTEMBER 12: Edinson Cavani of PSG celebrates scoring his sides third goal with Neymar of PSG and Kylian Mbappe of PSG during the UEFA Champions League Group B match between Celtic and Paris Saint Germain at Celtic Park on September 12, 2017 in Glasgow, Scotland. (Photo by Mike Hewitt/Getty Images)
Mike Hewitt/Getty Images

IMPRESIVNI SU

• 25.08.2018. u 19:21

• U prvom susretu subotnjeg programa 3. kola francuskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Paris SG je na svom Parku prinčeva svladao Angers sa 3-1 (1-1).

Domaći su poveli golom Cavanija (12), poravnao je Mangani (21-11m), no u nastavku su Mbappe (51) i Neymar (66) pogodili za novu pobjedu Parižana.

Cavani je prvi gol zabio nakon greške gostujućeg veznog reda i brze kontre, a drugi i treći gol bile su prave majstorije. Prvo je Mbappe pogodio iz poluvoleja u šesnaestercu, a Neymar je zaokružio priču trećim pogotkom iz milimetarske akcije u kojoj su sudjelovale sve tri velike zvijezde PSG-a.

PSG je tako ostao stopostotan i nalazi se na vrhu ljestvice s devet bodova, dok je Angers, za koji je Mateo Pavlović igrao svih 90 minuta, i dalje bez ijednog boda.

SAŽETAK UTAKMICE MOŽETE POGLEDATI OVDJE.