REUTERS/Juan Medina
UZBUDLJIVA UTAKMICA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. siječanj 2017. 23:15

Nogometaši Celte i Reala odigrali su 2-2 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa Kralja, čime je momčad iz Viga izborila mjesto u polufinalu uz ovacije domaćih navijača.

Domaća momčad povela je u 44. minuti autogolom nesretnog Danila, od kojeg se lopta odbila u mrežu nakon što je Casilla obranio udarac Guidettija. U 62. minuti Cristiano Ronaldo je iz slobodnog udarca izjednačio na 1-1. No, u 85. minuti Celta je ponovno došla do prednosti 2-1, a strijelac je bio Wass.

Lucas je u 90. minuti pogodio za dodatnu nadu Reala u prolaz.

Celta 2-2 Real Madrid

Ipak, Celta je izdržala pritisak u sudačkoj nadoknadi i obranila prednost 1-2 koju su nogometaši iz Viga stvorili u prvoj utakmici odigranoj u Madridu.

Real je ponovno bio bezidejan u napadu, iako je u prvom sastavu Cristiano Ronaldo, dok ozlijeđenog Luku Modrića u sredini terena mijenja Mateo Kovačić, koji je odigrao cijelu utakmicu.