screenshot
PA KAKO, POBOGU?!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. veljača 2017. 11:11

Nekada velika nada Real Madrida, Jese Rodriguez, zbog male je minutaže u 'los blancosima' otišao ljetos u PSG, no ni tamo se nije naigrao pa je ove zime stigao na posudbu u svoj rodni Las Palmas.

Međutim, ni u redovima jedne od najlošijih momčadi u Primeri mu ne ide bajno. U posljednjoj utakmici 21. kola, Las Palmas je poražen kod Granade 1:0, a da je Jese bio prisebniji gosti su mogli izvući bod.

Ušao je Jese u igru u 67. minuti kod rezultata 0:1 i samo tri minute kasnije u svom debiju imao odličnu priliku da izjednači, no s dva metra je pucao daleko od mreže. Lopta je ostala u terenu, a Španjolac koji će za par tjedana napuniti 24 godine, samo se uhvatio za glavu...