REUTERS/Robert Pratta
LIGUE 1

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. veljača 2017. 23:40

Francuski Le Championnat u programu petkom ponudio je dva susreta. U ranijem terminu Nantes je kod kuće svladao Dijon 3:1. Bammou je pogodio već u trećoj minuti, a u 37. Dubois je zabio autogol za izjednačenje gostiju.

Sala je iz penala pogodio u 59., a konačnih 3:1 postavio je Pardo u 79. minuti. Gosti su u 85. minuti ostali i s igračem manje kada je isključen Diony.

U drugom susretu Nica je kod kuće svladala Montpellier 2:1 te se tako bodovno izjednačila s vodećim Monacom, no s utakmicom više.

All Goals & Highlights HD - Nice 2-1... by Euro2016

Mounie je spretno pogodio već u devetoj minuti za iznenađujuće vodstvo gostiju, a onda je u drugom poluvremenu proigrao Le Bihan. Prvo je u 68. minuti odličnim udarcem s vrha šesnaesterca izjednačio, a onda i donio pobjedu u 85. minuti nakon što ga je odlično proigrao Souquet.

Mario Balotelli nije konkurirao za utakmicu zbog crvenog kartona iz prošlog kola.

23. travanj 2024 01:41