Screenshot
SVAKA ČAST, MAJSTORE

Nakon gola Santinija, dvije asistencije Rakitića, jedne Kramarića..., posebno je zablistao Ivan Perišić
Piše: HinaObjavljeno: 10. rujan 2017. 16:47

Inter je jako dobro krenuo u sezonu, izgledaju goropadno, pobjeda nad Romom napunila ih je samopouzdanjem, a sve je to potvrđeno i u 3. kolu Serie A, rutinskom 2:0 pobjedom protiv SPALA.

Trojac u napadu ponovno je pokazao da je u stanju nauditi svakoj momčadi. Icardi je pogodio iz jedanaesterca u 27. minuti, Ivan Perišić završio posao u 87., fenomenalnim poluvolejem koji je i navijače i komentatore bacio u trans. Pogledajte akciju D'Ambrosija i Perišića.

Super Goal

Perišić je odigrao čitavu utakmicu za Inter dok je Marcelo Brozović u igru ušao u 66. minuti.

Ovom pobjedom Inter je na vrhu ljestvice dostigao Juventus, koji je u subotu na svom terenu svladao Chievo sa 3-0, oba sastava imaju po maksimalnih devet bodova. SPAL je trenutačno deveti s četiri boda.