Kim Klement-USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

SJAJNA PARTIJA HRVATSKOG DRAGULJA! ŠARIĆ ODIGRAO JEDNU OD NAJBOLJIH UTAKMICA Pogledajte Šišijev šou i potez koji je proglašen asistencijom večeri

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. studeni 2017. 09:25

Momčad Philadelphije 76'ersa upisala je sinoć pobjedu protiv Washington Wizardsa 118-113, a još jednu sjajnu partiju odigrao je hrvatski reprezentativac Dario Šarić.

Naš je igrač postigao ukupno 24 koša i pritom ubilježio osam skokova, dvije asistencije (od kojih je jedna bila proglašena asistencijom večeri) i jednu ukradenu loptu. Osim Šarića fenomenalnu večer imao je i Joel Embid koji je utakmicu završio s 25 poena, 14 skokova i četiri asistencije.

Ipak, prvo ime večeri bio je Ben Simmons s 31 košem, 18 skokova i četiri asistencije koji se tako potrudio da 76'ersi stignu do 12. pobjede u sezoni.

S druge strane drugi hrvatski reprezentativac, Bojan Bogdanović i njegova Indiana upisali su težak poraz u gostima kod Houston Rocketsa (118-97). Bojan je još jednom ostario solidan učinak, ali to ipak nije bilo dovoljno. Utakmicu je okončao s 15 poena i jedanim skokom. Naravno kod Houstona je ponovno na visokoj razini bio James Harden s 29 koševa, 10 asistencija i osam skokova.

Momčad Orlanda neočekivano je slavila protiv Oklahome Thundera sa 121-108, a Mario Hezonja je za četiri minute provdene na parketu upisao dva skoka i jednu asistenciju. Sunsi su upisali poraz od Pistonsa 131-107, a Dragan Bender je za 17 minuta postigao tri koša, te imao dvije asistencije i dva skoka.

21. travanj 2024 12:04