screenshot youtube
NBA DOIGRAVANJE

Piše: HinaObjavljeno: 27. travanj 2018. 11:40

Milwaukee Bucks su izborili sedmu utakmicu u prvom krugu doigravanja Istočne konferencije nakon što su sinoć u šestoj utakmici kod kuće svladali Boston Celticse sa 97-86.

Odluka o tome tko ide u drugi krug doigravanja gdje čekaju Philadelphia 76ers Darija Šarića past će u subotu u Bostonu.

Celtics, druga momčad Istoka, nije očekivala ovakav otpor Bucksa koje je predvodio Giannis Antetokounmpo sa 31 košem i 14 skokova. Khris Middleton i Malcolm Brogdon su zabili svaki po 16 koševa.

Kod Bostona najbolji je bio Jayson Tatum sa 22 koša, dok je Terry Rozier dodao 18 koševa i sedam skokova.

Milwaukee je na poluvremenu vodio 48-39, a nakon što su gubili 154 koševa, Celtics su izjednačili na 61-61 poslije Tatumovog polaganja nešto više od četiri minute prije kraja treće četvrtine. Međutim, Bucksi zatvaraju tu četvrtinu serijom od 13-4 za vodstvo od 74-65.

Morriseva trica sedam minuta prije kraja utakmice približila je Celtics na 80-72, ali to je bilo najbliže što su došli Bucksima.