Jerome Miron / USA TODAY Sports / Reuters
NBA

Piše: HinaObjavljeno: 25. listopad 2018. 10:41

U noći s utorka na srijedu odigrano je 11 utakmica u NBA-u.

LeBron James upisao je prvu pobjedu u dresu Los Angeles Lakersa koji su na gostovanju srušili Phoenix Sunse sa 131:113. James je utakmicu obilježio s 18 poena, sedam skokova i 10 asistencija, dok je odličnu večer imao i Lance Stephenson koji je dodao 23 poena te po osam skokova i asistencija. Dragan Bender nije ulazio u igru za Phoenix. Ivica Zubac je odigrao dvije minute za Los Angeles i upisao je dva skoka i jednu asistenciju.

Mario Hezonja je u teškom porazu (110:87) njegovih New York Knicksa od Miamija ubacio 13 poena, ali uz lošiji šut iz igre (4-15) te slobodnih bacanja (3-6).

Indiana Pacers Bojana Bogdanovića porazili su San Antonio Spurse sa 116-96, a hrvatski reprezentativac je upisao 7 poena, 4 skoka i jednu asistenciju. Najbolji u njegovoj ekipi bio je Oladipo s 21 poenom, 5 skokova i 9 asistencija.

Dario Šarić je odigrao 33 minute za Philadelphiju, zabio je 15 koševa i upisao sedam skokova, a njegova ekipa je izgubila na gostovanju kod Milwaukee Bucksa (123-108).

Ante Žižić je igrao četiri minute u porazu Clevelanda od Brooklyna (102-86), bez pogodaka i upisao je dva skoka.

Odličnu večer imao je Slovenac Luka Dončić koji je u porazu Dallasa kod Atlante (111-104) upisao 21 poen, 9 skokova i 2 asistencije.

Treba posebno istaknuti i veliku večer Stephena Curryja koji je u nevjerojatno efikasnoj utakmici postigao 51 poen uz 11 trica, a na terenu je u pobjedi svog Golden Statea nad Washingtonom (144-122) proveo 31 minutu, bez da je uopće ulazio u posljednju četvrtinu.

NBA rezultati:

Miami Heat - New York Knicks 110-87

(Mario Hezonja je igrao 21 minutu za New York, zabio je 13 koševa i upisao jedan skok i jednu asistenciju)

Atlanta Hawks - Dallas Mavericks 111-104

Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets 86-102

(Ante Žižić je igrao četiri minute za Cleveland, bez pogodaka i upisao je dva skoka)

Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves 112-105

Chicago Bulls - Charlotte Hornets 112-110

Houston Rockets - Utah Jazz 89-100

San Antonio Spurs - Indiana Pacers 96-116

(Bojan Bogdanović je odigrao 24 minute za Indianu, zabio je sedam koševa i upisao četiri skoka i jednu asistenciju)

Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 123-108

(Dario Šarić je odigrao 33 minute za Philadelphiju, zabio je 15 koševa i upisao sedam skokova)

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 113-131

(Dragan Bender nije ulazio u igru za Phoenix; Ivica Zubac je odigrao dvije minute za Los Angeles i upisao je dva skoka i jednu asistenciju)

Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 97-92

Golden State Warriors - Washington Wizards 144-122

25. travanj 2024 02:37