screenshot youtube
JOŠ JEDNA STRAŠNA VEČER

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. prosinac 2017. 10:10

Philadelphija je u gostima bila bolja od Denvera 107:102, a novu sjajnu utakmicu odigrao je hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić.

Naš je dragulj za 76'erse ubacio 20 koševa, dodao je jednu blokadu, devet skokova i šest dodavanja. Bio je ovo najveći preokret ove sezone za Philu koja je u jednom trenutku utakmice gubila i 14 razlike. Također valja istaknuti kako je ovo Šariću bila šesta utakmica sezone da je zabio najmanje 20 poena i druga zaredom s takvim učinkom.

Philadelphija je opasno visjela u samoj završnici susreta kaa je Barton imao prilku dovesti goste do izjednačenja, ali je njegov šut za tri poena bio neprecizan. Ipak, domaćini su uspjeli nekako zadržati minimalno vodstvo i u konačnici uzeti vrijednu pobjedu.

Kod gostiju je najbolji bio srpski reprezentativac Nikola Jokić koji je ubacio 19 poena i pritom ubilježio 13 skokova, šest asistencija i tri blokade.

--------------------------------------------------------------------------------

REZULTATI

Denver - Philadelphia 102-107

Dario Šarić igrao je 35 minuta za Philadelphiju i postigao 20 koševa (šut za dva 3-8, trica 3-7, slobodna bacanja 5-5) uz 9 skokova, 6 asistencija i 1 blokadu

Orlando - Miami 111-117

Mario Hezonja igrao je 12 minuta za Orlando i postigao 6 koševa (šut za dva 3-3, trica 0-2) uz 3 skoka i 2 asistencije

Detroit - San Antonio 93-79

New Orleans - New York 103-105

Atlanta - Portland 104-89

Utah - Cleveland 104-101

Golden State - Memphis 141-128

23. travanj 2024 23:57