screenshot goalsarena
LA PRIMERA

EVO ZAŠTO GA JOSE ŽELI DOVESTI! ZIDANE MU DAO SAMO PET MINUTA, ALI NJEMU JE I TO DOVOLJNO Pogledajte 'freestyle' asistenciju Kovačića u golijadi Reala

Piše: HinaObjavljeno: 27. siječanj 2018. 19:24

U derbiju 21. kola Primere Real Madrid je slavio kod Valencie s 4-1 i približio se vodećima.

U odličnoj utakmici Real je u prvom poluvremenu poveo s 2-0, a oba gola je postigao Ronaldo (16, 38) iz kaznenih udaraca. Valencia je nakon puno propuštenih prilika došla do gola u 58. minuti preko santi Mine, a Real je u samoj završnici zabio dva gola i riješio pitanje pobjednika. Strijelci su bili Marcelo (84) i Kroos (89).

Luka Modrić je igrao do 88. minute kada ga je zamijenio Mateo Kovačić koji je sjajnom asistencijom 'sa školskih igrališta' uposlio Kroosa koji je ujedno postavio i konačni rezultat. Nije ni čudo da se Kovačić sve više spominje u kontekstu dolaska u United jer ako mu je za ovakve stvari potrebno samo nekoliiko sekundi što bi tek bilo da mu Zidane da više prilike.

OVDJE POGLEDAJTE VIDEO!

U ranije odigranoj utakmici Deportivo i Levante su odigrali 2-2.

Vodi Barcelona s 54 boda ispred Atletica (43) i Valencie (40), dok je Real četvrti s 38 bodova, ali i s utakmicom manje.