Alexander Hassenstein/Getty Images for AUDI
AUDI KUP

Piše: Dražen AntolićObjavljeno: 01. kolovoz 2019. 01:06

Tottenham je osvojio Audi Cup u Münchenu pobjedom nad Bayernom udarcima s bijele točke 6:5. Nakon 90 minuta bilo je 2:2. Posljednji jedanaesterac obranio je Gazzaniga domaćem braniču Boatengu.

Za Bayern je od 77. minute igrao hrvatski U-19 reprezentativac Ivan Mihaljević, rođen u Münchenu. Radi se o stoperu koji je protekle jeseni debitirao u ‘kockastom’ dresu.

Kovač je koristio 21 igrača, Pochettino čak 23, iako različitom taktikom, Bayern je krenuo pretežno s pričuvama pa kasnije uvodio zvijezde, a Spursi su cijelo vrijeme kombinirali.

Englezi su vodili 2:0 golovima Lamele u 19. i Eriksena u 59. minuti, poravnali su mladići Arp u 61. i Davies u 82. minuti. Niko Kovač je borac, ali stalno prima udarce. Nakon što je s Fenerbahčeom zbog ozljede izašao Gnabry, sinoć je s terena odšepao Coman, obojica krila, a upravo na toj poziciji traži pojačanja.

Real je osvojio treće mjesto trijumfom nad Fenerbahčeom 5:3.

19. travanj 2024 01:45