Screenshot: Youtube
SJAJAN DŽOKER S KLUPE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. kolovoz 2018. 21:07

El Arabi Hillal Soudani, donedavni igrač zagrebačkog Dinama, sjajno se snašao u redovima Nottengham Foresta nakon ovoljetnog transfera.

U 4. kolu Championshipa (engleska druga liga) Nottingham Forest je remizirao na gostovanju kod Wigana 2:2, a upravo je Soudani spasio svoju momčad od poraza.

Igrala se prva minuta sudačke nadoknade kada je Nottngham Forest izvodio jedanaesterac. Izvođač je bio Lewis Grabban, ali je njegov udarac vrata Wigana obranio. Međutim, na odbijenu loptu najspretnije je reagirao Soudani i zatresao mrežu za konačnih 2:2.

Soudani je ušao u igru u 54. minuti, a zabio je drugi gol u tri posljednja kola. Podsjećamo 11. kolovoza u utakmici protiv Readinga također je bio čovjek odluke i zabio je za 1:0 pobjedu protiv Readinga.

19. travanj 2024 01:53