City
 REUTERS/Andrew Yates / REUTERS
PREMIER LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 10. svibanj 2018. 01:01

Chelsea je u srijedu propustio veliku šansu jer bi se pobjedom nad Huddersfieldom izjednačio s Liverpoolom na četvrtoj poziciji koja vodi u Ligu prvaka, no Bluesi su remizirali s momčadi iz donjeg doma koja je osigurala ostanak u ligi.

Poveli su gosti na Stamford Bridgeu u 50. minuti preko Depoitrea, a nadu u pobjedu dao je Marcos Alonso u 62. minuti, ali ipak, rezultat se više nije mijenjao. Tottenham je osigurao Ligu prvaka, svladao je Newcastle s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na susretu djelo je Harryja Kane u 50. minuti.

City je na domaćem terenu svladao Brighton sa 3:1, a istim je rezultatom Leicester slavio protiv Arsenala koji je od 15. minute igrao s igračem manje kada je pocrvenio Mavropanos.

18. travanj 2024 22:18