Screenshot
RIJETKO VIĐEN GAF

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. travanj 2018. 21:13

Ludi završetak vidjeli smo u jednom od najvećih derbija bosanskohercegovačke Premijer Lige. Široki Brijeg i Željezničar odigrali su na Grbavici derbi 26. kola, a priča i pogodak dana, koji će sasvim sigurno završiti na špicama i naslovnicama, je pogodak vratara Željezničara Vedrana Kjosevskog u zadnjoj minuti sudačke za konačnih 1:1.

Široki Brijeg bio je bolji tijekom cijele utakmice na Grbavici, a nagrada za bolju igru došla je u 36. minuti. Dino Ćorić ubacio je Draženu Bagariću koji je momčad s Pecare doveo u vodstvo.

I kad se već činilo da gosti otići iz Sarajeva sa sva tri boda, pao je zaista rijetko viđen gol.

Golman Vedran Kjosevski ispucao je loptu sa 70-ak metara, a ona je odskočila u petercu, prevarila golmana gostiju Krešimira Bandića i završila u mreži.

21. travanj 2024 10:03