Kirby Lee-USA TODAY Sports
MAJSTOR!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. srpanj 2019. 10:59

Los Angeles Galaxy sinoć je na svom terenu upisao 2:0 pobjedu nad Torontom, a strijelac oba pogotka postigao je odlično raspoloženi Zlatan Ibrahimović.

Posebno zanimljiv detalj na utakmici nalazio se na dresu švedskoga napadača. Naime, Ibra je odigrao utakmicu s krivo napisanim prezimenom, no i kao 'Irbahimović' je briljirao na terenu.

Zlatan je mrežu tresao u 75. i 89. minuti, a to su mu bili 12. i 13. pogodak u prvenstvu ove sezone.

Njegov Galaxy nakon 19 odigranih utakmica zauzima drugo mjesto na Zapadu sa šest bodova manje i utakmicom više od gradskoga rivala Los Angeles FC-a.

16. travanj 2024 18:23