screenshot
KIRURŠKI PRECIZAN

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. kolovoz 2018. 12:06

LA Galaxy i Los Angeles odigrali su veliki derbi (1:1) u okviru američke MLS lige, a najviše pažnje kao i obično dobio je bivši švedski reprezentativac i jedan od najboljih napadača svijeta Zlatan Ibrahimović.

Upravo je Ibrahimović bio strijelac vodećeg pogotka za LA Galaxy u 15. minuti utakmice, ali je Los Angeles izjednačio u 51. minuti golom Vele iz jedanaesterca.

Iako se kod pogotka Zlatana činilo kako lopta nije čitavim obujmom prešla liniju, nakon pregledavanja snimke sudac je u konačnici ipak pokazao na centar. Iako je riječ o milimetrima VAR je jasno pokazao da je lopta bila u golu. POGLEDAJTE VIDEO!

23. travanj 2024 20:19