screenshot
SPAS U ZADNJI ČAS

Piše: HinaObjavljeno: 23. travanj 2018. 01:16

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Duje Čop bio je strijelac posljednjeg pogotka na utakmici u 4-4 (2-3) remiju njegova Standarda iz Liegea na gostovanju kod Club Bruggea, kojega vodi hrvatski trener Ivan Leko, u susretu 5. kola Lige za prvaka belgijskog prvenstva.

Čop, koji je u igru ušao u 71. minuti, najbolje se snašao u velikoj gužvi u kaznenom prostoru domaćih u trećoj minuti sudačke nadoknade i izjednačio na 4-4. Inače, Club Brugge, za koji Matej Mitrović nije igrao, vodio je sa 2-0, 3-1 i 4-3, ali na kraju se morao zadovoljiti bodom.

Čopu je to četvrti ovosezonski pogodak.

Ipak, Club Brugge je i dalje uvjerljivo vodeći na ljestvici sa 41 bodom, sedam više od drugog Anderlechta, dok je Standard treći sa 32 boda.

Gent, za koji je Lovre Kalinić branio, a Franko Andrijašević igrao svih 90 minuta, izgubio je na gostovanju kod Charleroija sa 1-2 (0-1) i tako ostao četvrti sa 32 boda, dok je Charleroi šesti sa 30, koliko ima i peti Genk.

19. travanj 2024 09:27