Screenshot
NIJE ZA ONE SLABIJEG SRCA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. listopad 2017. 23:50

Hrvatska reprezentacija odigrala je ključnu utakmicu u Kijevu za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine i pokazala dva poptuno suprotna lia. U prvom poluvremenu bilo je to uglavnom loše, u drugom sjajno. Iako su Vatreni u početku djelovali dobro i u nekoliko navrata zaprijetili vratima Pjatova, ipak su Ukrajinci bili ti koji su stvorili više prilika.

Najviše se pamti ona iz 24. minute kada je Rakitskij opalio s tridesetak metara, a lopta koja je išla ravno u Subašića, ispala je našem vrataru iz ruku i srećom otišla malo pored gola.

Umalo se dogodio sličan 'kiks' kao i protiv Turske gdje su Vatreni izgubili ključne bodove u ovim kvalifikacijama. Nasreću, ovoga puta ispalo je sasvim drugačije, a naši slave važnu 2:0 pobjedu i izboreno doigravanje.