Screenshot: Youtube
SJAJAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. rujan 2018. 23:25

Donedavni igrač Rijeke Valerij Božinov (32) po dobrom će pamtiti debi u dresu novog kluba Boteva iz Vraca.

Naime, u utakmici 8. kola bugarskog prvenstva na gostovanju kod Vitoše Bistrice zabio je vodeći gol za svoju momčad u 27. minuti. S vrha šesnaesterca sjajno je poklopio loptu i matirao suparničkog vratara zabivši tako svoj debitanski gol u debitantskoj utakmici za novi klub. Susret je završio 1:1, a konačnih 1:1 postavio je Lazarov u 37. minuti.

Podsjećamo, Božinov, bivši igrač Fiorentine, Juventusa i Manchester Citja, je na Rujevicu stigao u veljači ove godine, međutim nije se previše naigrao u momčadi Matjaža Keka.

Upisao je samo dva nastupa i nedavni razlaz je bio očekivan.

25. travanj 2024 15:05