Screenshot
POTEZ ZA SVAKU POHVALU

Piše: HinaObjavljeno: 18. veljača 2018. 22:23

U 23. kolu Bundeslige Borussia Dortmund je u nedjelju u gostima pobijedila Borussiju Mönchengladbach sa 1-0.

Pobjednički gol za Borussiju Dortmund zabio je Marco Reus u 32. minuti. On se je prije tjedan dana vratio na teren nakon što je sedam mjeseci pauzirao zbog ozljede.

U ranije odigranom susretu, Stuttgart je svladao Augsburg rezultatom 0-1, a strijelac je bio Mario Gomez u 27. minuti.

------------------------------------------------------------------------------------------

Atletico Madrid svladao Bilbao, Vrsaljko odigrao cijeli susret

U 24. kolu Primere u nedjelju je Atletico Madrid na svom Metropolitano stadionu protiv Athletica iz Bilbaoa slavio sa 2-0.

Hrvatski branič Šime Vrsaljko za Atletico Madrid je odigrao cijeli susret, dok su strijelci bili Kevin Gameiro (67) i Diego Costa (80).

U ranijem terminu Real Sociedad je svladao Levante sa 3-0.

Dan prije nogometaši Barcelone pobijedili su u gostima Eibar s 2-0, a Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcu. Večeras se sastaju Espanyol - Villarreal, te Betis - Real Madrid.

Vodeća Barcelona ima 62 boda, na drugom mjestu je Atletico Madrid sa 55, slijedi Valencia sa 46, te Real Madrid sa 42 boda.

18. travanj 2024 02:21