REUTERS/David Klein
'KUPIO' VRIJEME NA KLUPI

Nogometaši West Hama pobijedili su Huddersfield 2:0 na domaćem travnjaku u utakmici 4. kola Premiershipa. Prva je to ovosezonska pobjeda za momčad Slavena Bilića koja je do ove utakmice imala tri poraza. Čekićari su prva momčad koja je ove sezone zabila gol Huddersfieldu u Premiershipu.
Piše: HinaObjavljeno: 11. rujan 2017. 22:30

WEST HAM - HUDDERSFIELD 2:0 (Obiang 72', Ayew 77')

West Ham: Hart; Reid, Collins, Fonte; Cresswell, Zabaleta, Obiang, Kouyate; Antonio, Chicharito, Carroll

Huddersfield: Lössl; Smith, Jorgensen, Schindler, Lowe; Billing, Mooy, Ince, Kachunga, Van La Parra; Mounie

--------------------------------------------------------------------------

West Ham je dominirao gotovo čitavim tijekom susreta, no u prvom poluvremenu je promašivao izgledne situacije pa je do pobjede stigao golovima u samoj završnici.

Domaći sastav poveo je sretnim pogotkom Obianga u 72. minuti jer je njegov udarac sa 25 metara odbio od leđa gostujućeg braniča Jorgensena u mrežu. Konačnih 2-0 postavio je Andre Ayew koji je najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru u 77. minuti.

Pedro Obiang Goal HD - West Ham 1-0... by football365life2

West Ham je sada s tri boda 18. na ljestvici, dok je Huddersfield nakon prvog poraza šesti sa sedam bodova.

Andre Ayew GOAL HD - West Ham 2-0 Huddersfield... by soccerhub3651

Na vrhu ljestvice su dva kluba iz Manchestera sa po 10 bodova, jedan manje ima branitelj naslova Chelsea.

26. travanj 2024 17:05