IVAN TERRON/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Ivan Terron/shutterstock Editorial/profimedia
LUDA ZAVRŠNICA

Athletic Bilbao na krilima braće Williams slavio na gostovanju kod Villareala

Sve do završnice činilo se kako će gosti rutinski do bodova, no uslijedila je "luda" završnica
Piše: HinaObjavljeno: 05. studeni 2023. 21:20

U susretu 12. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je na gostovanju pobijedio Villarreal s 3-2.

Gosti su poveli već u drugoj minuti golom Ruiza de Galarreta, da bi Nico Williams u 22. minuti i Inaki Williams osam minuta kasnije doveli Athletic do uvjerljivih 3-0.

Sve do same završnice činilo se kako će gosti rutinski do bodova, no uslijedila je "luda" završnica.

Gerard Moreno je 86. minuti smanjio, a samo minutu kasnije Alexander Sorloth je zabio za 2-3. Domaćin je u preostalim minutama jurnuo po izjednačenje, ali nije uspio zabiti i treći gol u još osam minuta koliko se igralo.

Alaves je s 1-0 pobijedio Almeriju, a identičnim rezultatom je Valencia bila bolja od Granade.

Večeras se još sastaju Real Madrid i Rayo Vallecano.

02. svibanj 2024 03:25