HASAN BRATIC Dpa Picture-alliance Via Afp
SJAJAN POGODAK

Kramarić je dočekao centaršut s desne strane, fino zaštopao loptu i prodao lažnjak
Piše: SNObjavljeno: 08. prosinac 2023. 22:26

Momčadi Hofffenheima i Bochuma otvorile su 14. kole Bundeslige. Domaćini predvođeni hrvatskim reprezentativcem Andrejom Kramarićem imaju trenutno 3:0 vodstvo i na putu su do nove pobjede u njemačkom prvenstvu.

Inicljalno vodstvo u utakmici stiglo je autugolom stopera Bochuma, Erhana Mašovića, nakon čega je slijedio prekrasan pogodak Vatrenog. Kramarić je dočekao centaršut s desne strane, fino zaštopao loptu i prodao lažnjak protivničkoj obrani, te mirno desnom nogom pospremio loptu u mrežu.

Kramariću je ovo prvi gol koji je zabio nakon dva mjeseca. Pogodak za 3:0 postigao je Ihlas Bebou u 76. minuti. Gosti su do kraja utakmice uspjeli smanjiti rezultat, u 90. minuti Bochum je preko Gonçala Paciêncije smanjio na 3:1 i tako postavio konačan rezultat utakmice. Kramarić je u 51. minuti zaradio žuti karton.

POGODAK KRAMARIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Ovom pobjedom Hoffenheim je učvrstio svoju poziciju na šestom mjestu, dok je Bochum i dalje na 12. mjestu prvenstvene tablice.

28. travanj 2024 00:52