Screenshot/Twitter
PRVI GOL ZA MILAN

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 04. prosinac 2016. 14:53

AC Milan je pobijedio Crotone rezultatom je 2:1, a prvi pogodak je zabio hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Pašalić, nekada igrač Hajduka, je zabio u 41. minuti za izjednačenje za 1:1, a gosti su prethodno poveli golom Falcinellija u 26. minuti. Potpuni preokret je donio veliki talent talijanskog nogometa Lapadula u 86. minuti utakmice.

Mladi veznjak se najbolje snašao poslije jednog kornera. Stoper Palletta je glavom prebacio loptu na drugu stranu, a Pašalić je bio najpribraniji i razveselio navijače. Proteklih tjedana igra sve više i češće za AC Milan, izborio je i nekoliko pohvala javnosti, a sada evo i prvog pogotka.