REUTERS/Dylan Martinez
RASPARAO JE MREŽU

Završena je prva utakmica 3. kola Premiershipa. Manchester City je slavio s 2:1 na Vitality Stadiumu golom Raheema Sterlinga iz sedme minute sudačke nadoknade
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. kolovoz 2017. 16:39

Rezultat na poluvremenu bio je 1:1, a uzbuđenja na Vitality Stadiumu nije nedostajalo.

U 13. minuti domaći Bournemouth je poveo spektakularnim golom Charliea Danielsa. Ikosa s lijeve strane, malo izvan ruba kaznenog prostora Daniels je topovski odapeo, a lopta je uz pomoć prečke završila u mreži. Vratar Ederson je bio nemoćan.

Spektakularan gol koji je izazvao oduševljenje na stadionu. Samo osam minuta kasnije favorizirani Manchester City se vratio golom Gabriela Jesusa.

Rezultat se nije mijenjao sve do sedme minute sudačke nadoknade kada je Sterling utišao gledatelje na stadionu koji su praktički već slavili osvajanje prvog boda u sezoni.

Statistika kaže da je u utakmici sudac Mike Dean podijelio deset žutih kartona, kao i crveni karton Sterlingu u nadoknadi.

19. svibanj 2024 00:25