Action Images via Reuters / Andrew Couldridge Livepic / REUTERS
PREMIER LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. travanj 2017. 01:03

Arsenal je u gostima kod Middlesbrougha upisao i svoju drugu pobjedu u posljednjih pet kola (2:1). Bila je ovo važna pobjeda za izabranike Arsenea Wengera u borbi za četvrto mjesto koje vodi u dodatne kvalifikacije za Ligu prvaka.

Vodeći pogodak za Topnike postigao je Alexis Sanchez iz slobodnog udraca fantastičnim šutom s dvadesetak metara. Arsenal je s minimalnim vodstvom otišao na odmor, ali odmah u natavku, točnije u 50. minuti preko bivšeg napadača Valencije i Manchester Cityja, Alvara Negreda.

Topnici su potom krenuli na sve ili ništa, a rizik se isplatio u 71. minuti kada je Ramsey prsima spustio loptu za Özila koji s pet metara iz voleja posprema u mrežu za slavlje Arsenala.

02. svibanj 2024 14:26