REUTERS
TAKO JE MALO NEDOSTAJALO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. kolovoz 2017. 01:43

Rijeka je u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka poražena kod Olympiacosa 2:1. Imala je momčad Matjaža Keka vodstvo, no na kraju je ipak 'pokleknula' na Pireju.

Poveo je hrvatski prvak u 42. minuti sjajnim golom Hebera. Brazilac se fino okrenuo i desnom nogom prevario Romaea, a onda brzo lijevom opalio u bliži kut za veliko slavlje Rijeke.

Araujo Heber Goal HD - Olympiakos Piraeus (Gre...

Nakon izjednačenja u 66. minuti, Rijeka je u 81. ostala s igračem manje jer je Žuta jedno prodiranje domaćina zaustavio rukom i opravdano dobio drugi žuti karton.

Leonard Zuta RED CARD HD - Olympiacos (Gre) 1-1... by livefootball10

U sudačkoj nadoknadi domaćini su pogodili prečku, a onda je u 93. stigao šok za Rijeku. Prvo je Fortunis snažno opalio s 30 metara iz slobodnog udarca, Sluga opet odlično obranio, ali ostala je lopta u posjedu domaćina. Stigao je centaršut s desne strane, a Romao je sa šest metara glavom skrenuo loptu u mrežu.

Alaixys Romao GOAL HD - Olympiacos 2 - 1 Rijeka... by sonjamacleod

28. travanj 2024 11:54