Jefferson i Ohandza
NIKAD ČUDNIJA ATMOSFERA

VIDEO GOLOVA S PRAZNOG POLJUDA Pogledajte kako je Ohanzda ušao i odmah majstorski zabio, i kako je Hajduk pacerski prosuo prednost!

U susretu 27. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Slaven Belupa odigrali 1:1 (0:0).
Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2017. 09:59

HAJDUK-SLAVEN BELUPO 1:1 (Ohandza 66'; Ivanovski 73' (11m))

HAJDUK: Stipica, Tudor, Terziev, Ćosić, Kvesić, Jefferson, Savvas, T. Bašić, Vlašić, Erceg, Said

SLAVEN BELUPO: Blažević, Jovičić, Heber. Bouadla, Melnjak, Musa, Purić, Burić, Barić, Katić, Tadić

--------------------------------------------------------------------

Pred praznim Poljudom, jer je Hajduk kažnjen igranjem bez gledatelja zbog nereda na utakmici s Rijekom, Hajduk i Slaven Belupo odigrali su utakmicu za zaborav i podijelili bodove.

Nakon vrlo lošeg prvog dijela, u kojem Hajduk nije uputio udarac u okvir gola, Splićani su ipak poveli u 66. minuti golom Franka Ohandze, koji je ušao u drugom poluvremenu. Kamerunac je ušao u 56. minuti i desetak minuta kasnije 'razgrnuo' pola obrane Belupa i lagano poslao loptu u mrežu. Impresivno, postavlja se pitanje zašto Frane Zolja uopće sjedi na klupi...

Ipak, Bijeli ovoga puta nisu mogli do sva tri boda. Samo pet minuta kasnije gosti su izjednačili golom Mirka Ivanovskog iz kaznenog udarca nakon što je Savvas srušio Jovičića.

Hajduk je s bodom preskočio Osijek na trećem mjestu s 47 bodova, dok je Slaven peti s 30 bodova.