Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports / Reuters
NBA DOIGRAVANJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. travanj 2018. 10:11

Odluka o putniku u drugi krug doigravanja u seriji između Cleveland Cavaliersa i Indiana Pacersa past će u posljednjoj, sedmoj utakmici.

Noćas su Pacersi na domaćem parketu pregazili Cavalierse sa 121:87 i izjednačili seriju na 3:3. Bojan Bogdanović odigrao je skromnu utakmicu ubacivši 10 poena, uz 4 skoka i 1 asistenciju za 27 minuta igre i šut 4-12.

Victor Oladipo s triple double učinkom od 28 poena, 13 skokova i 10 asistencija vukao je Pacerse kod kojih su sedmorica igrača upisali dvoznamenkasti broj koševa, a prvi do Oladipa bio je Domantas Sabonis s 19 poena.

Kod Cavaliersa je prednjačio LeBron James s 22 poena, 5 skokova i 7 asistencija. Priliku je dobio i Ante Žižić koji je upisao 2 poena za 4 minute igre.

Drugi krug doigravanja sa 4:2 pobjedama u seriji izborili su Utah Jazz i Toronto Raptorsi.

Raptorsi su slavili u gostima protiv Washington Wizardsa sa 102:92, dok je Utah kod kuće pobijedila Olkahoma City Thunder sa 96:91.

Nevjerojatnu utakmicu za Utah odigrao je rookie Donovan Mitchell koji je zabio čak 38 koševa, od čega 22 u trećoj četvrtini, a pogodio je pet trica. Thunderu nije pomoglo ni 46 poena i 10 skokova Russella Westbrooka.

Raptorse je pak do pobjede vodio Kyle Lowry koji je 13 od svojih 24 poena zabio u posljednjoj četvrtini. Bradley Beal upisao je 32 poena za Wizardse.

NBA, REZULTATI,

ISTOČNA KONFERENCIJA:

Indiana - Cleveland 121-87

(omjer u pobjedama je 3-3)

Bojan Bogdanović igrao je za Indianu 27 minuta i postigao 10 koševa (šut za dva 2-5, trica 2-7) uz 4 skoka i 1 asistenciju

Washington - Toronto 92-102

(Toronto je pobijedio sa 4-2)