Apr 27, 2018; Indianapolis, IN, USA; Cleveland Cavaliers forward LeBron James (23) dribbles the ball while Indiana Pacers forward Bojan Bogdanovic (44) defends in the second half of game six in the first round of the 2018 NBA Playoffs at Bankers Life Fieldhouse. Mandatory Credit: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports
Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports / Reuters

NBA DOIGRAVANJE

• Sportske Novosti

• 28.04.2018. u 08:11

• Odluka o putniku u drugi krug doigravanja u seriji između Cleveland Cavaliersa i Indiana Pacersa past će u posljednjoj, sedmoj utakmici.

Noćas su Pacersi na domaćem parketu pregazili Cavalierse sa 121:87 i izjednačili seriju na 3:3. Bojan Bogdanović odigrao je skromnu utakmicu ubacivši 10 poena, uz 4 skoka i 1 asistenciju za 27 minuta igre i šut 4-12.

Victor Oladipo s triple double učinkom od 28 poena, 13 skokova i 10 asistencija vukao je Pacerse kod kojih su sedmorica igrača upisali dvoznamenkasti broj koševa, a prvi do Oladipa bio je Domantas Sabonis s 19 poena.

Kod Cavaliersa je prednjačio LeBron James s 22 poena, 5 skokova i 7 asistencija. Priliku je dobio i Ante Žižić koji je upisao 2 poena za 4 minute igre.

Drugi krug doigravanja sa 4:2 pobjedama u seriji izborili su Utah Jazz i Toronto Raptorsi.

Raptorsi su slavili u gostima protiv Washington Wizardsa sa 102:92, dok je Utah kod kuće pobijedila Olkahoma City Thunder sa 96:91.

Nevjerojatnu utakmicu za Utah odigrao je rookie Donovan Mitchell koji je zabio čak 38 koševa, od čega 22 u trećoj četvrtini, a pogodio je pet trica. Thunderu nije pomoglo ni 46 poena i 10 skokova Russella Westbrooka.

Raptorse je pak do pobjede vodio Kyle Lowry koji je 13 od svojih 24 poena zabio u posljednjoj četvrtini. Bradley Beal upisao je 32 poena za Wizardse.

NBA, REZULTATI,

ISTOČNA KONFERENCIJA:

Indiana - Cleveland 121-87

(omjer u pobjedama je 3-3)

Bojan Bogdanović igrao je za Indianu 27 minuta i postigao 10 koševa (šut za dva 2-5, trica 2-7) uz 4 skoka i 1 asistenciju

Washington - Toronto 92-102

(Toronto je pobijedio sa 4-2)