BERLIN, GERMANY - AUGUST 25: Josip Brekalo (C) of Wolfsburg celebrates with teammates after scoring his team's second goal during the Bundesliga match between Hertha BSC and VfL Wolfsburg at Olympiastadion on August 25, 2019 in Berlin, Germany. (Photo by Matthias Kern/Bongarts/Getty Images)
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

NIKO KOVAČ MARŠIRA

• Sportske novosti

• 31.08.2019. u 17:32

• Hrvatski napadač Josip Brekalo ušao je u sjajnu formu uoči reprezentativnih akcija koje Dalića i društvo čekaju u rujnu.  Njegov je Wolfsburg u trećem kolu Bundeslige dočekao Paderborn na Volkswagen Areni, a upravo je Brekalo postigao izjednačujući pogodak nakon što su gosti šokirali Vukove već u 12. minuti kada je mrežu zatresao Oliveira-Souza.

GOLČINU JOSIPA BREKALA POGLEDAJTE OVDJE.

S prednošću od 1:0 za Paderborn se i otišlo na odmor, a u 56. minuti dolazi do izjednačenja. Weghorst je u padu poslao povratnu do Brekala, a hrvatski je nogometaš potegao majstorski iz voleja i neobranjivo zakucao s dvadesetak metara iza nemoćnog vratara gostiju. Ovo je drugi ovosezonski gol Vatrenog u Bundesligi, u prošlom je kolu bio strijelac protiv Herthe u Berlinu.

A svoj prvi gol za Bayern postigao je Ivan Perišić! Momčad Nike Kovača pregazila je kdo kuće Mainz sa 6:1 nakon što su gosti poveli u 6. minuti preko Boetiusa. Za Bavarce su potom zabijali Pavard u 36. na asistenciju Perišića, Alaba u. 45, Perišić u 54., Coman u 64., Lewandowski u 78. i Davies u 80. minuti.

Pogledajte Perišićev gol:

Rezultati 3. kola Bundeslige:

BORUSSIA M. - RB LEIPZIG 1:3 (Embolo 89/Werner 38, 47, 90), FREIBURG - KÖLN 1:2 (Czichos 40-ag/Modeste 52, Skhiri 90), WOLFSBURG - PADERBORN 1:1 (Brekalo 56/Cauly 12), SCHALKE - HERTHA 3:0 (Stark 38-ag, Rekik 48-ag, Kenny 85), BAYERN - MAINZ 6:1 (Pavard 36, Alaba 45, Perišić 54, Coman 64, Lewandowski 78, Davies 80/Boetius 6), BAYER - HOFFENHEIM 0:0.