Matthias Kern/Bongarts/Getty Images
NIKO KOVAČ MARŠIRA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. kolovoz 2019. 19:32

Hrvatski napadač Josip Brekalo ušao je u sjajnu formu uoči reprezentativnih akcija koje Dalića i društvo čekaju u rujnu. Njegov je Wolfsburg u trećem kolu Bundeslige dočekao Paderborn na Volkswagen Areni, a upravo je Brekalo postigao izjednačujući pogodak nakon što su gosti šokirali Vukove već u 12. minuti kada je mrežu zatresao Oliveira-Souza.

GOLČINU JOSIPA BREKALA POGLEDAJTE OVDJE.

S prednošću od 1:0 za Paderborn se i otišlo na odmor, a u 56. minuti dolazi do izjednačenja. Weghorst je u padu poslao povratnu do Brekala, a hrvatski je nogometaš potegao majstorski iz voleja i neobranjivo zakucao s dvadesetak metara iza nemoćnog vratara gostiju. Ovo je drugi ovosezonski gol Vatrenog u Bundesligi, u prošlom je kolu bio strijelac protiv Herthe u Berlinu.

A svoj prvi gol za Bayern postigao je Ivan Perišić! Momčad Nike Kovača pregazila je kdo kuće Mainz sa 6:1 nakon što su gosti poveli u 6. minuti preko Boetiusa. Za Bavarce su potom zabijali Pavard u 36. na asistenciju Perišića, Alaba u. 45, Perišić u 54., Coman u 64., Lewandowski u 78. i Davies u 80. minuti.

Pogledajte Perišićev gol:

Rezultati 3. kola Bundeslige:

BORUSSIA M. - RB LEIPZIG 1:3 (Embolo 89/Werner 38, 47, 90), FREIBURG - KÖLN 1:2 (Czichos 40-ag/Modeste 52, Skhiri 90), WOLFSBURG - PADERBORN 1:1 (Brekalo 56/Cauly 12), SCHALKE - HERTHA 3:0 (Stark 38-ag, Rekik 48-ag, Kenny 85), BAYERN - MAINZ 6:1 (Pavard 36, Alaba 45, Perišić 54, Coman 64, Lewandowski 78, Davies 80/Boetius 6), BAYER - HOFFENHEIM 0:0.

26. travanj 2024 12:40