Denis Doyle/Getty Images
NA POČETKU PRIPREMA

DINAMOV PROTIVNIK U ŠESNESTINI FINALA EUROPSKE LIGE STARTAO UVJERLJIVOM POBJEDOM Viktorija Plzen do vrha napunila mrežu trećeligaša

Piše: Tomo NičotaObjavljeno: 08. siječanj 2019. 20:20

Viktoria Plzen odigrala je svoju prvu pripremnu utakmicu, momčad Pavela Vrbe bila je iznimno uvjerljiva.

Doduše, s druge je strane bio češki trećeligaš Usti nad Orlici, ali visokih 6:0 na početku priprema sigurno je zadovoljilo trenera i navijače.

Vrba je kombinirao dvije momčadi, svakoj je dao po poluvrijeme, na odmor je Viktoria otišla s prednošću od 2:0 golovima Režničeka i Pačinde. U nastavku se češki prvak raspucao, zabili su još Ekpai, Hrošovsky te dvaput novopridošli francuski napadač Beauguel.

Prvo poluvrijeme: Sváček - Petržela, Hejda, Pernica, Kovařík - Šulc, Hořava, Bucha, Pačinda - Bakoš, Řezníček; drugo poluvrijeme: Šiman - Havel, Piroch, Hubník, Limberský - Ekpai, Procházka, Hrošovský, Kayamba - Beauguel, Chorý. Trener Pavel Vrba.

26. travanj 2024 16:07