screenshot
UHVATILA GA ŽUTA MINUTA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. svibanj 2019. 01:55

Momčad Chelseaja je u velikom finalu Europske lige bila bolja od Arsenala na Olimpijskom stadionu u Bakuu pobijedili sa 4:1. Bilo je to i tek treće 'englesko' finale u povijesti europskih kupova.

U prvom su poluvremenu jedna i druga momčad igrale prilično izjednačeno, ali onda je Chelsea u drugom dijelu ubacio u brzinu više i u nekoliko minuta praktički riješio susret.

Iako je ova utakmica za nogometaše Arsenala bila i više od finala obzirom da su igrali i za nastup u Ligi prvaka iduće sezone, Topnici su pružili još jednu slabu partiju, a pogotovo Mesut Ozil od kojega se puno očekivalo.

Nijemac nije bio na razini, a trener Emery povukao ga je iz igre u 77. minuti utakmice, a to se veznjaku nije nimalo dopalo. Kamere u Bakuu uhvatile su Ozila u trenutku kada je sjeo na klupu i jasno poručio treneru što misli o njemu: 'Jeb*** pi***!'

26. travanj 2024 18:29