CROPIX
PRAVA MAJSTORIJA

VIDEO, FOTO: SJAJNI DINAMOVAC DOBIO KONKURENTA Pogledajte eurogol iz Osijeka, što će Soudani reći na ovo?

Osijek je pobijedio Split 4:0 u 28. kolu HNL-a, a prepričavat će se drugi pogodak na susretu, onaj Andreja Lukića koji je fantastičnim udarcem iz daljine ostavio publiku bez daha.
Piše: HinaObjavljeno: 09. travanj 2017. 23:06

Osijek - Split 4: 0

Gradski vrt Gledatelja: 2252.

Osijek
Malenica - Matas (od 70. Grgić), Lukić, Škorić (od 59. Vojnović), Barišić - Lesjak - Lopa (od 71. Boban), Mioč, Knežević - Ejupi, Perošević. Trener: Zoran Zekić.

Split
Duka - Perković, Dupovac, Mikulić, Merajić (od 75. Vasilj) - Boljat - Jurendić, Jakić, Pavlovski (od 46. Maglica) - Ugrina (od 62. Vidović), Jovanović. Trener: Bruno Akrapović.

Strijelci: 1:0 - Lopa (45-11m), 2:0 - Lukić (53), 3:0 - Perošević (56), 4:0 - Grgić (90+2).

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici: Kezele i Mandir. Četvrti sudac: Frković. Delegat: Posavec.

----------------------------------------------------------------------------------

U posljednjem susretu 27. kola Prve HNL Osijek je pobijedio Split 4-0 vrativši se na treće mjesto ljestvice.

Osijek je mogao do vodstva već u 13. minuti, međutim Muzafer Ejup nije uspio realizirati jedanaesterac, njegov udarac sjajno je obranio Tomislav Duka.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 45. minuti kada su gosti ostali s igračem manje, a isključen je Josip Jurendić.

OVDJE POGLEDAJTE NAJLJEPŠI TRENUTAK UTAKMICE!

Slobodan udarac sjajno je izveo Dimitro Lopa pogodivši za 1-0. U drugom dijelu Osijek je zabio još tri gola za uvjerljivu 4-0 pobjedu. Strijelci su bili Andrej Lukić (54), Antonio Perošević (57) i Alen Grgić (90+2).

Pobjeda Osijeka je mogla biti i uvjerljivija jer su domaćini još dva puta uzdrmali okvir gola. U 18. minuti vratnicu je pogodio Lukić, a Knežević je u 77. minuti uzdrmao vratnicu.

U prvom nedjeljnom susretu Istra 1961 je pobijedila Inter 1-0, a pogodak odluke zabio je Goran Roce u 64. minuti iz kaznenog udarca.

Na ljestvici vodi Rijeka sa 69 bodova, Dinamo na drugom mjestu ima četiri boda manje, a Osijek je treći sa 50 bodova. Hajduk na četvrtoj poziciji ima 47 bodova. Na začelju je Cibalija s devet bodova.