screenshot
KRALJ DRUŠTVENIH MREŽA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. svibanj 2019. 02:33

Liverpool je na Anfieldu u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka kreirao pravo čudo nakon što je svladao Barcelonu s 4:0 i tako nadoknadio minus iz prve utakmice (4:0).

Malotko je vjerovao u ovakav razvoj događaja, ali hrabra vojska Jürgena Kloppa nije se predavala.

Liverpool je tako drugu sezone uzastopce i deveti put ukupno izborio plasman u finale elitnog natjecanja 'Starog kontinenta'. Lani je izgubio od Real Madrida, a posljednji od pet naslova prvaka Europe "Redsi" su osvojili 2005. godine.

Iako nije igrao u uzvratu odušeljen je bio i hrvatski nogometni reprezentativac Dejan Lovren koji se odmah po završetku utakmice javio uživo na svojem Instagrm proflu

- Ne želim biti prost, ali svašta smo im napravili.

Postavio je Dejan i sliku velikog slavlja u čijem je potpisu stajalo:

- Koji je ku*** ovo bio večeras??? Kakva momčad, još jedno finale, nezaboravni trenuci! Ovo može samo Anfield! Ponosan na dečke.

26. travanj 2024 08:06