SJAJNA KONTRA AJAXA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. svibanj 2019. 01:27

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Ajax je u Londonu pobijedio Tottenham 1:0. Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli u 15. minuti pogotkom van de Beeka. Do kraja utakmica odnos snaga se mijenjao, a može se reći kako je drugo poluvrijeme proteklo u znaku domaće momčadi.

Međutim, pravih prilika nije bilo. Štoviše, Ajax je u jedinoj pravoj prilici u nastavku bio jako blizu da i dodatno umanji nade Spursa oko prolaska u finale Lige prvaka.

Igrala se 78. minuta kada je preko desnog krila kontru Ajaxa poveo Mazraoui . Lopta je zatim završila u sredini šesnaesterca u nogama Tadića koji ju je proslijedio do Neresa na drugoj strani. Neres je spretno pogodio loptu koja nije završila u bloku domaće obrane, Lloris je već bio svlada i pogledom je ispratio loptu koja je na žalost Ajaxovih navijača završila na vratnici.

Uzvrat u Amsterdamu igra se osmog svibnja.

26. travanj 2024 13:55