screenshot
SUZE OBIŠLE SVIJET

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. studeni 2018. 10:19

Inter i Barcelona u četvrtom su kolu odigrali 1:1 na San Siru, a oba pogotka pala su u samoj završnici susreta. Barcelona je povela pogotkom Malcoma u 83. minuti, a bod je domaćinima donio Icardi četiri minute kasnije.

Ipak, trenutak koji je obilježio utakmicu bile su suze mladog Brazilca nakon što je postigao pogodak. Svima je jasno koliko mu je značio taj prvi gol za katalonski sastav obzirom kako jednostavno nije mogao sakriti emocije te je umjesto prave proslave kako to obično biva, pustio suzu.

Također valja istaknuti kako je Malcom zabio nakon samo 30 sekundi kada ga je Valverde uveo u igru. Spomenuti je prošlog ljeta stigao u Barcelonu u jednom kontroverznom transferu. Naime, već je imao dogovor s Romom koja je već najavila na svojim stranicama njegov dolazak, ali onda se dogodio neobjašnjiv preokret i transfer na Nou Camp.

26. travanj 2024 12:55