Getty Images
LIGE PETICE

FRANCUSKI PRVAK PONOVNO GAZI SVE REDOM Angel Di Maria slomio domaćina u šest minuta, zabio i Mbappe, Eintracht pregazio Bayer

Piše: HinaObjavljeno: 19. listopad 2019. 00:57

Nogometaši francuskog prvaka Paris SG u prvom su susretu 10. kola kao gosti svladali Nicu sa 4-1 (2-1).

Parižani su vrlo brzo poveli sa 2-0 pogocima Di Marije (15, 21), ali je Ganago (67) sredinom drugog poluvremena uspio iskoristiti grešku gostujuće obrane i smanjiti na 2-1. No, ubrzo potom su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Cyprien u 74. i Herelle u 77. minuti.

U samoj završnici PSG je iskoristio brojčanu nadmoć te preko Mbappea (88) i Icardija (90+1) stigao do uvjerljive pobjede.

PSG je vodeći na ljestvici sa 24 boda, pet više od drugog Nantesa, dok je Nice deveta sa 13 bodova.

Eintracht pregazio Bayer s 3:0

U prvoj utakmici 8. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht iz Frankfurta je kao domaćin svladao Bayer iz Leverkusena sa 3-0 (2-0).

Prva dva gola na utakmici postigao je Palencia (4, 16-11m) u samom otvaranju, a pobjedu Eintrachta potvrdio je Dost (80).

I sedmi Eintracht i osmi Bayer sada imaju po 14 bodova, kao i treći Bayern, četvrti Freiburg, peti RB Leipzig te šesti Schalke 04. Na vrhu je Borussia Moenchengladbach sa 16 bodova, dok drugi Wolfsburg ima 15.

27. travanj 2024 04:59