Boris Kovacev / CROPIX
ČISTA MREŽA

SJAJNA MINUTAŽA I UTAKMICA ZA KALINIĆA Branio je svih 90 minuta za posljednju momčad lige i uspio je sačuvati mrežu

Piše: HinaObjavljeno: 01. veljača 2020. 23:26

Hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić branio je čitavu utakmicu za Toulouse koji je u susretu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva na gostovanju kod Amiensa igrao 0-0.

Toulouse je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici sa 13 bodova, pet manje od 19. Nimesa, a šest manje od 18. Amiensa, koji drži mjesto koje vodi u dodatne kvalifikacije za ostanak u prvoj ligi.

Domagoj Bradarić nije konkurirao za nastup u sastavu Lillea koji je kao gost svladao Strasbourg sa 2-1 (0-1). Domaći su poveli golom Thomassona (12), a gosti su preokrenuli u nastavku preko Gabriela (65) i Osimhena (80-11m).

Lille je sada četvrti sa 34 boda, dok je Strasbourg deveti sa 30.

Vodeći Paris SG una svom je stadionu svladao Montpellier s uvjerljivih 5-0 (3-0). Strijelci za Parižane bili su Sarabia (8), Di Maria (41), Congre (44-ag), Mbappe (57) i Kurzawa (65). Vodeći PSG sada ima 55 bodova, 13 više od drugog Marseillea, dok je Montpellier peti sa 33 boda.

11. svibanj 2024 04:57