REMI SEVILLE

Adriano zabio sjajan gol za pobjedu Barcelone, Atletico utrpao Vallecanu pet komada

Piše: HinaObjavljeno: 26. kolovoz 2013. 01:36

Nogometaši Barcelone gostovali su u sklopu 2. kola španjolske Primere bez Lionela Messija u Andaluziji kod Malage, te teškom mukom slavili s minimalnih 1-0...

Jedini pogodak domaći su navijači vidjeli u smiraju prvog poluvremena, kada je iskosa s desne strane, s nekih 20 metara, sjajno pogodio dijagonalnih kut Brazilac Adriano. Barcelona je bila dominantna u posjedu lopte kao i inače, međutim, očito je da bez Messija ne ide tako lako.

Neymar je susret započeo na klupi za pričuve, a u igru je ušao u nastavku, te iznudio dva žuta kartona. Malaga je lako mogla i do boda, no Victor Valdes je u samoj završnici obranio dvije vrlo teške lopte iz blizine.

Barcelona nakon dva kola ima maksimalni broj bodova i savršenu gol-razliku 8-0.

Sevilla našeg Ivana Rakitića upisala je prvi bod u novoj sezoni remiziravši bez golova kod Levantea. Hrvatski je reprezentativac odigrao svih 90 minuta, te je pritom zaradio žuti karton u 69. minuti utakmice

U ranije odigranom susretu Atletico Madrid je na svojem travnjaku s visokih 5-0 razbio Rayo Vallecano. Atletico je bio daleko kvalitetniji sastav, a Rayo može biti sretan što je primio samo pet komada. Raul Garcia bio je dvostruki strijelac za madriski sastav, dok su po jednom zabijali Diego Costa, Arda Turan i Tiago.

.

REZULTATI NEDJELJNIH UTAKMICA 2. KOLA:

Primera, 2. kolo:

Betis - Celta 1-2 (Castro 90 / Charles 67, Nolito 74)

Malaga - Barcelona 0-1 (Adriano 44)

Atletico Madrid - Rayo Vallecano 5-0 (Raul Garcia 17, 90, Diego Costa 21, Turan 35, Tiago 53)

Levante - Sevilla 0-0