REUTERS
PREMIERSHIP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. travanj 2018. 18:56

Arsenal je u 33. kolu Premiershipa na gostovanju kod Newcastlea poražen 2:1 i tako ozbiljno ugrozio šesto mjesto, posljednje koje vodi u Europu.

Poveli su gosti golom Lacazettea u 14. minuti, a izjednačio je Perez lijepim golom u 29. minuti susreta. St James' Park je eksplodirao u 68. minuti kada je Perez asistirao Ritchieu za 2:1.

Topnici pet kola prije kraja imaju samo dva boda prednosti pred Burnleyem, a Chelsea im bježi šest bodova na petom mjestu. Ostane li Arsenal bez Europe gotovo je sigurno kako će Arsene Wenger napustiti svoju dugogodišnju poziciju zbog izrazito glasnih negodovanja navijača.

Spomenimo kako Arsenal ipak ima priliku osigurati Europu i eventualnim osvajanjem Europske lige gdje je u polufinalu.

21. travanj 2024 07:20