screenshot youtube
NOVA POBJEDA REALA

Piše: HinaObjavljeno: 31. ožujak 2018. 22:39

Real Madrid odradio je gostovanje kod Las Palmasa u sklopu 30. kola španjolske La Lige i prilično rutinski stigao do nove pobjede i tri boda (3:0).

Prvi pogodak 'kraljevski klub' postigao je u 26. minuti utakmice preko Garetha Balea i to nakon asistencije hrvatskog nogometnog reprezentativca Luke Modrića. Hrvatski maestro genijalnom je dugom loptom kroz sredinu terena proigrao Velšanina koji se potom sjurio prema šesnaestercu i zabio za vodstvo Reala.

OVDJE POGLEDAJTE GOLOVE I ASISTENCIJU LUKE

Do kraja poluvremena 'kraljevi' su preko Benzeme postigli još jedan pogodak u 39. minuti, kada je Francuz bio precizan s bijele točke. Do kraja susreta Real je uspio još jednom zatresti mrežu Las Palmasa, točnije Gareth Bale se nakon još jednog jedanaesterca po drugi put na utakmici upisao na listu strijelaca.

Također valja istaknuti kako je u redovima Las Palmasa čitavu utakmicu za domaćine odigrao Alen Halilović.