Alen Halilović
 fotopress/Getty Images / Getty Images
TEŠKA SITUACIJA

Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2018. 16:33

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante je pred svojim navijačima pobijedio Las Palmas sa 2-1 (1-0) i sedam kola prije kraja stvorili osam bodova prednosti pred Deportivom, a 10 pred Las Palmasom u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

Za vodstvo domaćih pogodak je u 35. minuti postigao Coke. Garcia je donio izjednačenje gostima u 50. minuti, da bi u drugoj minuti sučevog vremena Campana donio sva tri boda Levanteu.

Alen Halilović je odigrao cijelu utakmicu za Las Palmas i bio je začetnik akcije iz koje je njegova momčad došla do izjednačujućeg pogotka.

GOLOVE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Levante je na 17. mjestu sa 31 bodom, osam više od Deportiva koji predvodi trojac klubova u zoni ispadanja. Las Palmas je 19. sa 21 bodom, a zadnja Malaga ima 17 bodova. Vodeća Barcelona ima 79 bodova, 12 više od drugoplasiranog Atletica koji će u nedjelju, u madridskom derbiju, gostovati kod trećeplasiranog Reala koji za Barcelonom zaostaje 16 bodova.