REUTERS/Albert Gea
ŠTEDIO SE ZA REAL?

Piše: HinaObjavljeno: 17. prosinac 2017. 23:58

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 16. kolu Primere na Nou Campu Deportivo s 4-0 i opet imaju prednost od šest bodova u odnosu na pratitelje.

Golove su za Barcu postigli Luis Suarez (29, 47), Paulinho (41, 75), ali je utakmica protekla u znaku promašaja Lea Messija. Messi je pogodio dvije vratnice, jednu gredu, imao je još tri čiste prilike, a u 69. minuti mu je vratar Ruben Ramirez obranio i penal.

MESSIJEV PROMAŠAJ IZ JEDANAESTERCA POGLEDAJTE OVDJE

Vratnicu su zastresli i Suarez i Jordi Alba, a Urugvajcu je u 45. minuti poništen regularni gol tako da je momčad iz La Corune glatko mogla izgubiti is dvocifrenim rezultatom.

JEDAN OD MESSIJEVIH VELIKIH PROMAŠAJA POGLEDAJTE OVDJE

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu na poziciji zadnjeg veznog.

SVE GOLOVE S UTAKMICE BARCELONA - DEPORTIVO POGLEDAJTE OVDJE

Barcelona vodi s 42 bodova, drugi je Atletico s 36, a treća Valencia s 34 boda. Real Madrid ima 31 bod i utakmicu manje, a u sljedećem kolu je na programu El Clasico jer Barca dolazi na Bernabeu. Deportivo je na rubu opasne zone, 17. je s 15 bodova.