Marco Luzzani/Getty Images
SERIE A

MILAN NAPOKON SLAVI POBJEDU U DOMAĆEM PRVENSTVU Alen Halilović nije dobio priliku u novom preokretu, Milan izbio na četvrto mjesto Serie A

Nakon što su Europskoj ligi na San Siru razmonitrali Dudelange s 5:2, nogometaši Milana stigli su do prve prvenstvene pobjede u posljednih mjesec dana.
Piše: HinaObjavljeno: 02. prosinac 2018. 16:02

Nogometaši Milana pobijedili su na San Siru Parmu sa 2-1 (0-0) u prvom dvoboju nedjeljnog programa talijanske Serie A, a sva tri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu.

Inglese je goste doveo u vodstvo u 50. minuti. Izjednačio je Cutrone u 55. minuti, a konačnih 2-1 postavio je Kessie u 71. minuti, realiziravši kazneni udarac koji je sudac Calvarese dosudio nakon pregledavanja snimke na kojoj je vidio igranje rukom u kaznenom prostoru Parme.

Kapetan mlade reprezentacije Hrvatske Alen Halilović ostao je na klupi Milana.

Milan se pobjedom privremeno probio na četvrto mjesto sa 25 bodova, a Parma je ostala na šestom mjestu sa 20 bodova.

Pet od preostalih šest utakmica 14. kola bit će odigrano u nedjelju, a sastaju se: Frosinone - cagliari, Sassuolo - Udinese, Torino - Genoa (sve od 15.00 sati), Chievo - Lazio (18.00), Roma - Inter (20.30).

Milan - Parma 2-1

(Cutrone 55, Kessie 71-11m / Inglese 50)